0_Македонија.ПорталMakedonija.SlajderОпштество

Дождливо и утре, стабилно в среда и четврток, нов влажен бран од петок

Врнежливото време ќе продолжи и утре кога, според најавата на УХМР, локално ќе има дожд претежно во западните и крајните источни делови, на места поројни проследини со појава на грмежи.

Back to top button
Close
Close