0_Web_Насловна-слајдерBiznis.SlajderБизнисБизнис.ПорталЕкономија

Ребалансот на Буџетот од денеска на пленарна седница

Дополнет предлог за изменување и дополнување на Буџетот на Република Северна Македонија за 2020 година, кој содржи амандмани од комисиската расправа, од денеска е на пленарна седница. Според предложениот дневен ред е прва точка на денешната закажана 20.седница.

Back to top button
Close
Close