0_Македонија.ПорталОпштество

Донирани кревети за интензивна нега во ГОБ „8-ми септември“ Скопје

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close