БизнисБизнис.ПорталЕкономија

Донаторите за Заеднички регионален пазар на Западен Балкан го одржаа првиот состанок

Донаторите за Заеднички регионален пазар и за Зелените региони на Западен Балкан денеска го одржаа првиот координациски состанок во организација на Регионалниот совет за соработка - РСС од Сараево.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close