Svet.SlajderСветСвет.Портал

Донаторите ветија 12 милијарди долари помош за Авганистан

Во Женева на денешната виртуелана Меѓународна донаторска конференција донаторите ветија околу 12 милијарди американски долари помош за Авганистан во следните четири години

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Таг
Back to top button
Close
Close