0_Maqedoni.Portal0_Web_AktualeMakedonija.SlajderShoqëriVideo deklaratë

Donacion prej 13.500 testeve mori shteti nga Mbretëria e Norvegjisë

Donacion prej 13.500 testeve të shpejta ka marrë vendi nga Mbretëria e Norvegjisë. Në pranim-dorëzimin e donacionit në qarkun e Qendrës mjekësore ushtarake në Shkup morën pjesë ministrja e Mbrojtjes, Radmilla Shekerinska, ministri i Shëndetësisë, Venko Filipçe dhe atasheu i Mbrojtjes të Mbretërisë së Norvegjisë, Egil Daltuejt.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

Daniela Dimovska 075 284 502
Jovanka Jankoska 075 280 297
Vida Dimova 075 284 506

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close