0_Maqedoni.Portal0_Web_Ballina - Sllajder0_Web_Përzgjedhja e redaktoritMakedonija.SlajderPolitikëVideo deklaratë

Donacion i 60 respiratorëve nga NATO që kushtojnë 1,4 milionë euro

- Ministrja e Mbrojtjes Radmilla Shekerinska dhe ministrat e Punëve të Jashtme dhe të Shëndetësisë, Bujar Osmani dhe Venko Filipçe, sot në Aeroportin Ndërkombëtar të Shkupit pranuan donacion prej 60 respiratorëve nga Fondi i Mirëbesimit i NATO-s si përgjigje për pandeminë, në vlerë prej mbi 1,4 milionë euro.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

Daniela Dimovska 075 284 502
Jovanka Jankoska 075 280 297
Vida Dimova 075 284 506
Back to top button
Close
Close