БалканБалкан.ПорталДописници Свет

Домашно куче нападна и искаса до смрт тримесечно бебе во Атина

Под неразјаснети околности, кучето од расата ротвајлер ненадејно го нападнало девојчето и го гризнало на неколку места.

Back to top button
Close
Close