Svet.SlajderБалканБалкан.Портал

Долгата транзиција на власт во Црна Гора ја забави имунизацијата

Долгата транзиција на власта по парламентарните избори во август придонесе за доцнењето на вакцините во Црна Гора, изјави претседателката на Сојузот на лекари Милена Поповиќ Самарџиќ.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Back to top button
Close
Close