0_Спорт.ПорталСпорт.СлајдерФудбал

Доколку биде избран за претседател Виктор Фонт ги враќа Чави и Кројф во Барселона

Кандидатот за претседател на шпанскиот фудбалски прволигаш Барселона, Виктор Фонт, вети денеска враќање на Чави Ернандез и Жорди Кројф во каталонскиот клуб, доколку тој победи на јануарските избори.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close