0_Македонија.ПорталОпштествоОпштински вестиСкопје

Доделени сертификати на учениците од проектот „Интегрирано пливање за децата со попреченост“

Градоначалникот на Општина Аеродром, Златко Марин, вчера им додели 35 сертификати на учениците што беа дел од проектот „Интегрирано пливање за децата со попреченост од основните училишта“.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close