0_Македонија.ПорталKultura.SlajderКултураКултура.Портал

Доделени наградите на 20. „Синедејс“

Со доделувањето на наградите на јубилејниот 20. Меѓународен фестивал за европски филм „cinEdays“, е затворена официјалната конкуренција на фестивалот кој поради временските услови продолжува со програма уште денеска.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close