0_Web_Актуелно0_Македонија.ПорталОпштество

До вторник променливо облачно и врнежливо, од среда стабилизирање на времето

Времето денеска ќе биде променливо облачно и нестабилно со пороен дожд, грмежи и засилен ветер, информираат од Управата за хидрометеоролошки работи.

Back to top button
Close
Close