0_Web_АктуелноВременска прогнозаОпштество

До петок сончево и многу топло време, за викендот дожд

До петок ќе се задржи сончево и многу топло време, а од викендот се најавува промена на времето со пороен дожд, грмежи и засилен ветер, информираат од УХМР.

Back to top button
Close
Close