0_Web_Актуелно0_Македонија.ПорталОпштество

До 21 април продолжен рокот за аплицирање за наградата „Жан Моне“

Делегацијата на Европската унија и Самостојниот синдикат на новинари и медиумски работници (ССНМ) информираат дека рокот за аплицирање за наградата „Жан Моне“ е продолжен до 21 април.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Таг
Back to top button
Close
Close