0_Web_Актуелно0_Македонија.ПорталОпштество

До 1 јуни продолжени активните мерки за оганичување на движењето

Активните мерки за ограничување на движењето продолжуваат да важат до 1 јуни 2021 година.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close