0_Web_Актуелно0_Македонија.ПорталОпштество

ДКСК со онлајн дискусија на Меѓународниот ден за борба против корупцијата

Државната комисија за спречување на корупцијата (ДКСК) денеска ќе го одбележи Меѓународниот ден за борба против корупцијат со настанот, кој заради препораките за заштита од Ковид-19 ќе се одржи во хибридна форма.

Back to top button
Close
Close