0_Maqedoni.PortalShoqëri

Ditët në vijim moti do të jetë më I ftohtë, nga e mërkura reshje më të rrëmbyeshme të shiut

Moti në vend do të jetë me diell dhe me vranësira të vogla lokale. Do të fryjë erë e dobët deri mesatare nga drejtimi juglindor. Temperatura minimale do të jetë në interval prej -6 deri -1, ndërsa maksimalja do të jetë prej 8 deri 13 gradë.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

Daniela Dimovska 075 284 502
Jovanka Jankoska 075 280 297
Vida Dimova 075 284 506
Back to top button
Close
Close