0_Maqedoni.Portal0_Web_AktualeMakedonija.SlajderShoqëri

Dita e iluministëve mbarëslloven “Shën Cirili e Metodi” ditë jopune për të gjithë qytetarët

Dita e iluministëve mbarëslloven "Shën Cirili dhe Metodi ”, 24 maji (e hënë), është ditë jopune për të gjithë qytetarët e Republikës së Maqedonisë së Veriut, njoftoi sot Ministria e Punës dhe Politikës Sociale.

Back to top button
Close
Close