Lajme nga komunatShkup

Disa pjesë të komunave Karposh dhe Sopishtë nesër pa energji elektrike

Për shkak të ndërhyrjeve teknike në rrjetin e shpërndarjes së energjisë elektrike, nesër pa energji elektrike do të mbesin një pjesë e shfrytëzuesve nga komunat Karposh dhe Sopishtë, kumtojnë nga QRMK - Shkup.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close