Избрано

Директорка на Гринпис: Малку за славење по 50 години активизам

Половина век откако мала група радикали го создаде Гринпис, шефицата на еколошката организација предупреди дека има уште многу да помине за климатската криза, пред да може вистински да слави

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close