0_Web_AktualeEvropëEvropë.PortalKorrespondentë Botë

Diplomatë evropianë dhe një eurodeputet janë kapur në “kovid orgji” në Bruksel

Policia e Brukselit sot në mëngjes kumtoi se ka zbuluar dhe penguar "kovid orgji" në një kafene në qendër të qytetit, mes pjesëmarrësve shumë diplomatë evropianë dhe një eurodeputet, njofton korrespondentja e MIA-s nga Brukseli.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

Daniela Dimovska 075 284 502
Jovanka Jankoska 075 280 297
Vida Dimova 075 284 506
Back to top button
Close
Close