0_Web_Избор на уредникот0_Web_Насловна-слајдер0_Македонија.ПорталMakedonija.SlajderПолитика

Димитров во Берлин на разговори за првата Меѓувладина конференција

На покана на државниот министер за Европа на Сојузна Република Германија, Михаел Рот, заменик претседателот на Владата задолжен за европски прашања, Никола Димитров, утре и задутре. ќе престојува во работна посета на Берлин.

Back to top button
Close
Close