0_Maqedoni.Portal0_Web_Ballina - Sllajder0_Web_Përzgjedhja e redaktoritPolitikë

Dimitrovi paralajmëroi 120 milion euro ndihmë nga BE për Maqedoninë e Veriut

Pas takimit me eurokomisionarin për zgjerim, Oliver Varhei dhe ekipin e tij, zëvendëskryeministri për Çështje Evropiane, Nikolla Dimitrov paralajmëroi se në ditët në vijim duhet të arrijnë 120 milion euro ndihmë e BE-së për Maqedoninë e Veriut.

Back to top button
Close
Close