0_Maqedoni.Portal0_Web_Ballina - SllajderPolitikë

Dimitrov në takim ministror në Selanik

Shefi i diplomacisë së Maqedonisë Nikolla Dimitrov, së bashku me kolegët e tij nga Shqipëria, Bullgaria dhe nikoqiri Greqia, merr pjesë në takimin e katërt ministror në Selanik, në ftesë të ministrit alternativ të Punëve të Jashtme të Greqisë, Jorgos Katrugalos.

Back to top button
Close
Close