0_Maqedoni.Portal0_Web_AktualeMakedonija.SlajderPolitikë

Dimitrov- Kunduros: Marrëveshja e Prespës mundësoi forcimin e bashkëpunimit, por edhe aleancës

Zëvendëskryetari i Qeverisë për Çështje Evropiane, Nikolla Dimitrov, sot mbajti takimin e parë të punës me ambasadorin e sapoemëruar dhe të autorizuar të Republikës së Greqisë në Maqedoninë e Veriut, Rusos Kunuros.

Back to top button
Close
Close