0_Maqedoni.Portal0_Web_Ballina - SllajderPolitikë

Dimitrov kërkon Evropa ta mbajë fjalën, është koha e fundit që t’i fillojmë negociatat e merituara

Beteja e jonë sot është në të vërtetë betejë edhe e Evropës vet prej vetes, ta mbajë fjalën. Koha e fundit është t’i fillojmë negociatat e merituara për anëtarësim dhe ashtu të jemi fitimtarë të përbashkët. Urime Ditën e Evropës.

Back to top button
Close
Close