0_Maqedoni.Portal0_Web_Ballina - SllajderMakedonija.SlajderPolitikë

Dimitrov: Ideja e marrëveshjes ka qenë që historia t’u lihet historianëve, që ne të merremi me të tashmen dhe të ardhmen

Zëvendëskryeministri për çështje evropiane, Nikolla Dimitroв sot në profilin e tij në Fejsbuk shkroi se historia duhet t'u lihet historianëve, ndërsa politikanët duhet të merren me të tashmen dhe të ardhmen.

Back to top button
Close
Close