0_Web_Актуелно0_Македонија.ПорталMakedonija.SlajderПолитика

Димитров и Вархеји утрово во Атина ќе говорат на панел посветен на ЕУ и Западен Балкан

Вицепремиерот за европски прашања Никола Димитров утрово во рамки на Делфи економскиот форум во Атина ќе се обрати на панел посветен на ЕУ и Западен Балкан. 

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close