0_Maqedoni.Portal0_Web_AktualeMakedonija.SlajderPolitikë

Dimitrov- Edshtadler: E ardhmja e Ballkanit Perëndimor është në BE

Zëvendëskryetari i Qeverisë për Çështje Evropiane Nikolla Dimitrov, sot ka qenë nikoqir i ministres Federale për Evropë dhe Kushtetutë të Republikës së Austrisë, Karoline Edshtadler, në kuadër të vizitës së saj në Shkup.

Back to top button
Close
Close