0_Maqedoni.Portal0_Web_Ballina - SllajderMakedonija.SlajderPolitikë

Dimitrov dhe Osmani nesër për vizitë pune në Bruksel

Zëvendës kryetari i Qeverisë i obliguar për çështje evropiane, Nikolla Dimitrov dhe shefi i diplomacisë, Bujar Osmani, prej nesër do të qëndrojnë në vizitë pune në Bruksel, ku do të realizojnë takim me Augusto Santosh Silva, ministër i Punëve të Jashtme të Portugalisë, vend kryesues në Këshillin e BE-së.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

Daniela Dimovska 075 284 502
Jovanka Jankoska 075 280 297
Vida Dimova 075 284 506
Back to top button
Close
Close