0_Maqedoni.Portal0_Web_Ballina - Sllajder0_Web_Përzgjedhja e redaktoritMakedonija.SlajderMKD-ALPolitikë

Dimitrov: BE-ja me sjelljen ndaj Maqedonisë së Veriut do të tregojë nëse është bashkësi e vlerave dhe parimeve

Miratimi i korrnizës negociuese dhe mbajtja e konferencës së parë ndërqeveritare deri në fund të vitit, do t'i rrumbullaksojë sukseset historike të vendit pas dritës së gjelbërt për hapje të negociatave inkuadruese në NATO, porositi zëvendëskryeministri për Çështje Evropiane Nikolla Dimitrov në takim  video-konferencë  me ambasadorët e vendeve anëtare të BE-së në Maqedoninë e Veriut.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

Daniela Dimovska 075 284 502
Jovanka Jankoska 075 280 297
Vida Dimova 075 284 506
Back to top button
Close
Close