0_МИА Истражува.ПорталBiznis.SlajderБизнисБизнис.ПорталИзбрано

Дигиталната трговија може да ѝ помогне на Северна Македонија подобро да закрепне по КОВИД-19

Редици камиони, честопати со стотици возила се честа глетка на многу гранични премини, вклучувајќи и за време на пандемијата со КОВИД-19. Ова е само еден од највидливите потсетници за предизвиците со кои се соочуваат трговците, особено на врвот на пандемијата.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close