0_Спорт.ПорталSport.SlajderФудбал

Диего Коста пред враќање во Премиер лигата

Според британскиот телевизиски канал, името на заинтересираниот клуб се уште не се соопштува, но станува збор за екипа од „Топ 6“ во англиското првенство.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Back to top button
Close
Close