0_Спорт.ПорталРакомет

Дибиров пред мечот со Елверум: Време е да се вратиме на победите

Македонскиот ракометен првак Вардар 1961 утре на домашен терен го пречекува норвешки Елверум во обид да ја прекине губитничката серија и да го запише вториот триумф во групата А во Лигата на шампиони.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close