0_Спорт.ПорталФудбал

Дибала: Навистина ми беа потребни овие два гола

Напаѓачот на Јувентус, Пауло Дибала кој беше најзаслужен за победата на неговиот тим против Локомотив, рече дека многу му биле потребни головите што ги постигна синоќа.

Back to top button
Close
Close