0_Спорт.ПорталФудбал

Дијас играч на сезоната во Премиер лигата

Дефанзивецот на англиски првак Манчестер сити и на португалската репрезентација Рубен Дијас е избран денеска за фудбалер на сезоната во Премиер лигата, во избор на навивачите, капитените на 20-те премиерлигашки екипи и фудбалски експерти.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close