0_Maqedoni.PortalLajme nga komunatMakedonija.SlajderShkup

Dezinsektim ajror kundër mushkonjave në Shkup

Qyteti I Shkupit I informon se sot dhe nesër në orët e hershme të mëngjesit do të zhvillohet dezinsektim ajror kundër formave të rritura të mushkonjave.

Back to top button
Close
Close