0_Магазин.ПорталЗанимливости

Девојка во Калифорнија со раце турна мечка за да спаси кучиња

Една 17-годишна девојка од американската држава Калифорнија со голи раце турна мечка од оградата на дворот на нејзината куќа за да ги спаси своите кучиња.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close