0_Web_АктуелноSvet.SlajderСвет

Деветмина повредени при престрелка во САД

Девет лица се повредени во престрелка во американската држава Род Ајленд. Локалната телевизија WPRI, повикувајќи се на полицијата, информира дека три лица се во тешка здравствена состојба.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close