СветСвет.Портал

Девет Палестинци повредени, десет уапсени во судир со полицијата во Ерусалим

Девет Палестинци се денеска повредени, а десет се уапсени во судир со израелската полиција во источниот дел на Ерусалим.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close