0_МИА Истражува.ПорталИзбраноМИА Истражува

Деведесет и девет од 100 градови што се најранливи на еколошки опасности се во Азија

Џакарта - зафатена од загадување, поплави и топлотни бранови - се најде на врвот на рангирањето.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close