0_Web_Актуелно0_Македонија.ПорталМакедонија.СлајдерОпштествоСкопје

Детскиот дом „11 Октомври“ доби донација од Амбасадата на Хрватска во земјава

Донација во форма на лаптопи, принтери, технички помагала, како и прехранбени производи денеска доби Домот за деца без родители „11 Октомври“ од Амбасадата на Република Хрватска во Северна Македонија.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close