0_Македонија.ПорталОригинални текстови

Деталите од жалбата која до Апелационен суд ја поднесе правната одбрана на Јордан Камчев

Како одбрана на Камчев веќе информиравме за директното кршење на основните човекови права при неговото лишување од слобода, а потоа и со целосно незаконската мерка притвор која беше изречена.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Back to top button
Close
Close