0_Maqedoni.Portal0_Web_Ballina - Sllajder0_Web_Përzgjedhja e redaktoritMakedonija.SlajderPolitikëVideo deklaratë

Deskoska: Në vend që vetëm për pagat, gjyqësia të reagojë edhe për lëndët e vjetruara dhe për krimin në radhët e saj

Ministrja e Drejtësisë, Renata Deskoska pasdite në konferencën për shtyp u bëri thirrje gjykatësve dhe të punësuarve në administratën gjyqësore që jo vetëm për rroga por të ngrejnë zërin e tyre edhe për rastet, në të cilat ka vjetërsim të disa procedurave gjyqësore apo kriminele në radhët e gjyqësisë.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close