0_Maqedoni.Portal0_Web_AktualeKronikëKronikë.PortalPolitikë

Dëshmitari për rastin “Llaskarcë”: Fotografi shumë e keqe, kishte shumë viktima dhe të bllokuar nën autobus

Fotografi shumë e keqe, që asnjëherë nuk e kam parë. Ka pasur shumë viktima dhe të bllokuar në autobus që nuk arritëm t'i nxjerrim, deklaroi njëri prej dëshmitarëve okularë, banor i fshatit Llaskarcë, i cili ndër të parët ka arritur në vendin e ngjarjes, erdhi në gjykimin e sotëm për aksidentin që ndodhi më 13 shkurt të këtij viti, në të cilin jetën e humbën 16 persona, ndërsa 37 u lënduan më rëndë.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close