СветСвет.ПорталСвет.Слајдер

Десетина големи авиокомпании му помагаат на УНИЦЕФ во испораката на вакцини

Десетина водечки светски авиокомпании ја поддржаа Хуманитарната авиоиницијатива на Фондот за деца на Обединетите нации (УНИЦЕФ) за приоритетна испорака на вакцини против Ковид-19, основни лекови, медицински помагала и друга неопходна опрема во борбата против пандемијата, соопшти организацијата.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close