0_Web_АктуелноЕвропа

Десетици повредени во експлозија на бензинска пумпа во Новосибирск

Триесет и три лица се повредени во пожар на бензинска пумпа во рускиот град Новосибирск.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close