0_Магазин.ПорталСцена

Десетгодишнината од смртта на Ејми Вајнхаус одбележана со документарец

Точно 10 години по смртта на британската пејачка, семејството и пријателите во соработка со „Би-би-си“, снимија документарец чиешто прикажување ќе се случи денеска, на годишнината од нејзината смрт.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close