0_Спорт.ПорталSport.SlajderСпортТенис

Десетгодишна суспензија за казахстански тенисер поради местење натпревари

Казахстанскиот тенисер Роман Хасанов е суспендиран денеска на десет години поради корупција.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close